Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’ (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

26/05/2024

Analisti Nexhmedin Spahiu, thotë se ishte në Beograd për një konferencë shkencore dhe rrëfen se i ndodhi diçka me punën e dinarit andej.

Ja çka thotë Spahiu për Klan Kosovën:

“Vetë fakti që gjen armë, konfiskon madje edhe para, kjo tregon që e ka marrë kontrollin Policia e Kosovës. Isha në Beograd për një konferencë shkencore, për 50 vjetorin e Kushtetutës së vitit 1974. Duke u kthyer në autobus, me ato honorarin që kisha marrë, dojsha me i shpenzu dinarët, me ble biletën e autobusit, më njohu kondukteri i autobusit, tha jo nuk guxoj me ti marrë se i kallxon Albin Kurtit”, thotë Spahiu.

Thash, pse a Albin Kurti ka mbërri deri në Beograd? – thotë tutje Spahiu.

TË FUNDIT
8 orë
Walker: Kosova është storie e suksesit për arritjet gjatë 25 vjetëve liri
11 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane
11 orë
Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë
1 ditë
Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera
1 ditë
Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë
1 ditë
“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”
1 ditë
Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari
1 ditë
Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera
11 orë
Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë
11 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane

LEXO MË SHUMË

william walker uoker kurti

Walker: Kosova është storie e suksesit për arritjet gjatë 25 vjetëve liri

besnik bislimi

Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane

Hovenier

Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

Presidentja-Vjosa-Osmani-dhe-homogu-i-saj-nga-Shqiperia-Bajram-Begaj

“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”

ushtari kfor

“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë

GP0a63QXMAA1Wbq-e1718139986554-780x439-1

Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën

Screenshot_2024-06-11-22-13-37-114_com.facebook.katana-edit

Piloti i parë shqiptar i forcave ajrore amerikane: Me krenari e mbajë uniformën

INFO

NA NDIQ