Spasovski: Po bëhen analiza për një koalicion të mundshëm LSDM-BDI

ina-online
ina-online

27/01/2024

Ministri në largim i MPB-së dhe anëtari i lartë i LSDM, Oliver Spasovski theksoi për TV24 se ende është duke u diskutuar dhe po bëhen analiza për një koalicion të mundshëm LSDM-BDI.

“Kjo është periudha në të cilën bëhen të gjitha ato analiza dhe me siguri do të merret një vendim. Për mua është shumë e rëndësishme që të kemi një ofertë vërtet të mirë për qytetarët në atë pjesë, e cila do të ofrojë siguri, prosperitet dhe që do të ofrojë realizimin e interesave tona strategjike dhe kombëtare, tha Spasovski në emisionin “Trilling” në TV24.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

fejzi hajdari

Hajdari: Kandidatët shqiptarë garë për nënshkrime, kandidatët maqedonas për president

card-trump

Made in Veles: Kartelat ‘milionëshe’ me portretin e Trumpit

pendarovski bujar osmani

Pendarovski me 400 euro rrogë do të shpërngulej nga Maqedonia, Osmani me mbi 2.500 euro rrogë thotë se mund të detyrohet të marrë borxh! Qytetarët si ia dalin?

MVR-polici-a-1-750x430

(VIDEO) Hetohet lidhja ndërmjet vrasjes në Bllacë dhe djegies së lokalit në Çair

burgu manastirit

Shpërthen zjarr në burgun e Manastirit, lëndohet një i burgosur

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

INFO

NA NDIQ