Dr. Fati Xhemaili emërohet drejtor i Spitalit të Kumanovës

ina-online
ina-online

17/10/2023

Dr.Fati Xhemaili është emëruar drejtor i Spitalit të Përgjithshëm të Kumanovës.

Xhemaili është specialist i urologjisë në këtë spital. Ai vjen në këtë detyrë si ushtrues detyre me nënshkrim të ministrit Fatmir Mexhiti nga radhët e ASH-së.(INA)

May be an illustration of text

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

LSDM SDSM

LSDM fton partitë për krijimin e Frontit Europian

stevo pendarovski

Pendarovski për ndryshimet kushtetuese: Do të presim qeverinë e ardhshme

ndotja shkup

Qyteti i Shkupit: Qytetet më të ndotura në Maqedoni janë Strumica dhe Tetova

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

auto_korrupsion1511207587

Kush janë më të korruptuarit në Maqedoninë e Veriut?!

stevo pendarovski

Pendarovski është keqkuptuar: Nuk ka thënë se nuk do të rikandidohet

pendarovski-ikkkk-800x445

Pendarovski njëherë nuk po mendon që të rikandidohet, po pret përfundimin e mandatit

krenar lloga

Lloga firmos kërkesën për ekstradimin e Palevskit nga Turqia

bedri1-804x380-1

Ajdari: Cila është lidhja mes vrasjes së Vanjës dhe vrasjes te Liqeni i Smilkovës?

INFO

NA NDIQ