Milani bie në “San Siro”, Atalanta dhe Gjimshiti shkëlqejnë ndaj Liverpoolit

Milani u mposht 0-1 nga Roma në “San Siro” në çerekfinalen e parë të Europa League, ndërkohë që Atalanta e...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Pas largimit nga Lacio, Igli Tare po vijon me një periudhë pushimi në karrierën e tij. Një nga drejtorët sportivë...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Po kalojnë, të paktën deri më tani, një sezon për t’u harruar. “Katalanasit” e Barcelona nuk janë në formën e...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Sot (e martë) janë në orar për t’u zhvilluar dy ndeshje në kuadër të fazës çerekfinale të Ligën e Kampionëve....
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Jorge Mendes ka vënë në tavolinë mesfushorin e Manchester City, Bernardo Silva, si një opsion për Real Madrid. Edhe pse...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Lionel Messi shënoi për Inter Miamin në barazimin 2-2 të MLS me Kolorado Rapids teksa u rikthye nga lëndimi. Argjentinasi...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Talenti i padiskutueshëm i Khvicha Kvaratskhelia te Napoli ka tërhequr vëmendjen e gjigantëve evropianë dhe Barcelona nuk bën përjashtim. Mes...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Nedim Shaqiri do të reprezentoj Maqedoninë e Veriut në Kampionatin Evropian për senior që do të mbahet në maj 2024...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Dy klube të Premier Ligës raportohet se ia kanë bërë të qartë Real Madridit se do të paguanin deri në...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Talenti i Barcelonës, Lamine Yamal, pranon se ai me kënaqësi do të ishte i gatshëm për ta bartur në fanellë...
Lajme të ngjajshme Sport

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

ME TE LEXUARA

18 orë
“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”
18 orë
Fenerbahce gjobitet me 115 mijë euro, trajneri pezullohet 60 ditë
18 orë
Koeman futet në debatin e Xavit dhe Enriques, tregon tre personat e vetëm që kanë ADN-në e Barcelonës
18 orë
Zhegrova nuk u vlerësua shumë, kjo ishte nota e tij mbrëmë ndaj Aston Villas
18 orë
Milani bie në “San Siro”, Atalanta dhe Gjimshiti shkëlqejnë ndaj Liverpoolit

TË FUNDIT

18 orë
“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”
18 orë
Fenerbahce gjobitet me 115 mijë euro, trajneri pezullohet 60 ditë
18 orë
Koeman futet në debatin e Xavit dhe Enriques, tregon tre personat e vetëm që kanë ADN-në e Barcelonës
18 orë
Zhegrova nuk u vlerësua shumë, kjo ishte nota e tij mbrëmë ndaj Aston Villas
18 orë
Milani bie në “San Siro”, Atalanta dhe Gjimshiti shkëlqejnë ndaj Liverpoolit