Benzema, ofertë nga Arabia Saudite, do të fitojë sa Ronaldo

Thashethemet e pashmangshme të tregut tashmë kanë filluar. Te Real Madridi është përfolur sërish për situatën kontraktuale të Karim Benzemas,...
Lajme të ngjajshme Lajme

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Messi ka kontratë me PSG-në deri më 30 qershor, por është e qartë se ai nuk do të qëndrojë më...
Lajme të ngjajshme Sport

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola thuhet se ka qenë në kontakt me Neymarin teksa planifikon një largim nga Paris...
Lajme të ngjajshme Sport

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Mauricio Pochettino është zyrtarisht trajner i ri i Chelseat. Këtë lajm e ka bërë vetë të ditur klubi anglez, ku...
Lajme të ngjajshme Lajme

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Granit Xhaka i ka dhënë lamtumirën Arsenalit, pas ndeshjes së fundit të zhvilluar në Ligën Premier. Ylli shqiptar me pasaportë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Arsenali e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Wolves. Ishte Xhaka që ka realizuar edhe njëherë tjetër në minutën...
Lajme të ngjajshme Sport

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Klubi i Karatesë “Bashkimi 2002” nga Kumanova të shtunën u paraqit me 6 garues në kampionatin ballkanik qe po mbahet...
Lajme të ngjajshme Sport

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Messi parakalon Ronaldon dhe shkruan historinë! Paris Saint-Germain ka barazuar 1:1 kundër Strasbourg dhe ka siguruar matematikisht titullin numër 11...
Lajme të ngjajshme Sport

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvio Mendes Campos Junior ka shpallur listën me emrat e 27 lojtarëve të ftuar për dy...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

Në këto ditë të fundit ka ende shumë në lojë sportive në La Liga. Vendi i katërt është ende në...
Lajme të ngjajshme Sport

Karikator arme në tualetin e shkollës në Hasanbeg!

Rama batuta me Kovaçevskin: Integrimi na la pa flokë

ESHS: Është ulur prodhimtaria industriale

ME TE LEXUARA

5 orë
Drejtori në largim i Barcelonës zbulon se çfarë po ndodhë me rastin e Messit
5 orë
Sot luhet finalja e Ligës së Evropës, formacionet e Sevillas dhe Romës
5 orë
Gjiganti evropian tenton ta josh Di Marian
6 orë
Milot Rashica shpallet kampion i Turqisë me Galatasarayn, feston me flamur të Kosovës
6 orë
Gjokoviqi nuk do të sanksionohet për mesazhin nacionalist ndaj Kosovës

TË FUNDIT

5 orë
Drejtori në largim i Barcelonës zbulon se çfarë po ndodhë me rastin e Messit
5 orë
Sot luhet finalja e Ligës së Evropës, formacionet e Sevillas dhe Romës
5 orë
Gjiganti evropian tenton ta josh Di Marian
6 orë
Milot Rashica shpallet kampion i Turqisë me Galatasarayn, feston me flamur të Kosovës
6 orë
Gjokoviqi nuk do të sanksionohet për mesazhin nacionalist ndaj Kosovës