Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

Shkarkohet gati të Mourinho, Roma me trajner të ri. Lajm bombastik nga Italia, Jose Mourinho bën gati valixhet, trajneri i...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Barcelona akuzohet për korrupsion në çështjen “Negreira”, për korruptim të ish-zëvendëspresidentit të arbitrave spanjollë, kompanive të të cilit klubi katalanas...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Vedat Muriqi dalë ngadalë po hyn në histori të Mallorcas. Futbollisti kosovar është duke shkëlqyer në kampionatin spanjoll në sezonin...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Ndeshja mes Baselit dhe Luzernit në elitën e futbollit të Zvicrës është mbyllur në barazim 1-1. Ndeshja mes Baselit dhe...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Pas barazimit 2-2 në transfertë ndaj Mallorcas, Barcelona rikthehet sërish në fushë teksa të premten pret Sevillan. Një sfidë delikate...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

“Ndihem mirë si fantazist dhe mendoj se këtu jap më të mirën time. Jam i lumtur që trajneri po më...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Skuadra e Majorkës ka arritur një rezultat madhështor, teksa në stadiumin “Mallorca Son Moix” ka “frenuar” “katalanasit” e Barcelona-s, në...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Çavi Hernandez ishte një nga më të lumturit për disfatën e realit në kampionat kundër Atletikos, duke thënë para ndeshjes...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka nga sot do të jetë edhe në postin e Zv.Presidentit të UEFA-s, duke u bërë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka njoftuar se ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë...
Lajme të ngjajshme Sport

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

Dialogu pas 24 shtatorit

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

ME TE LEXUARA

8 orë
Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)
10 orë
Klubi "Bashkimi2002" nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta
14 orë
“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj
16 orë
Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme
16 orë
Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

TË FUNDIT

8 orë
Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)
10 orë
Klubi "Bashkimi2002" nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta
14 orë
“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj
16 orë
Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme
16 orë
Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat