Stresi bëri publike lidhjen e re, ja si reagoi Keisi?

ina-online
ina-online

11 Shtator, 2023

Së fundmi Stresi u kthye në vëmendje me foton që publikoi dy ditë më parë ku shfaqej në një moment intim me një vajzë. Identiteti i saj shumë shpejt u zbulua dhe mediat raportuan se ajo quhet Erzenida dhe është 18 vjeç.

“Nata ime më speciale ndër vite”, shkruante ai duke lënë të kuptohej se ka rigjetur dashurinë pas ndarjes së bujshme nga Keisi. Po kjo e fundit si ka reaguar pas postimit të Stresit?

Keisit duket se nuk i intereson aspak jeta private e ish partnerit. Ajo po vazhdon jetën e lumtur e madje ndodhet me pushime në Miami nga ku ka postuar një foto, në të cilën shfaqet në super formë.

Keisi ka postuar gjithashtu foto nga një darkë, por ndryshe nga Stresi, ajo ndodhet në shoqërinë e mikeshave.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

arber-hajdari

Arbër Hajdari mbrëmë kishte arsye për të festuar (FOTO)

keanu reevs rivs vesel veseli

Aktori i njohur drekon te restoranti i shqiptarit në Zvicër

INFO

NA NDIQ