Stresi dhe Kejsi sërish bashkë?

Stresi dhe Kejsi ka muaj që kanë konfirmuar ndarjen.Por, veprimi i fundit i reperit ngriti dyshime për ribashkim të çiftit, shkruan “Kosovarja”.

Ka qenë Kejsi ajo që ka postuar një fotografi selfie të saj të cilën e ka kapur screenshot Stresi duke e ripostuar në InstaStory.

Vëmendje mori edhe mbishkrimi ku kishte shkruar: “Eh moj gru u rrite”.

Ndërkohë, nga ana e Kejsit nuk ka pasur asnjë reagim publikisht.