Stresi: Do ta lërë marihuanën kur të bëhem prind

0

Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi, është mjaft i pëlqyer për këngët e tij.

Ai është shpesh aktiv në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi, rrjeti social Instagram ka shtruar një veçori shumë interesante, e cila iu lejon ndjekësve të shkruajnë pyetje për personazhin të cilin e ndjekin.

Një nga pyetjet drejtuar Stresit nga një fans ishte pyetja se kur ka ndër mend ta lërë “barin”.

Në përgjigjen e tij, reperi ka publikuar një fotografi të trefletëshit të barit, ndërsa shkruan se do ta lërë kur të bëhet prind.

Përndryshe, “GTA” mban titullin kënga e tij më e fundit, e cila është pritur mirë nga fansat dhe numëron afro 3.5 milionë klikime në YouTube.

Muajt në vazhdim, ai pritet që të prezantojë për fansat një projekt të ri muzikor.

Komentet

komentet