Stresi harron Keisin, shfaqet me vajzën misterioze

INA
INA

7 Shtator, 2023

U ndanë, u lidhën, u zunë, u pajtuan këto kanë qenë top fjalët sa i përket lidhjes së dikurshme të reperit Stresi me Keisin, ish-partneren e tij.

Ndonëse marrëdhënia e tyre ka patur uljet dhe ngritjet e veta reperi në asnjë moment nuk ka kursyer deklaratat e dashurisë për Keisin dhe ka treguar se sa e rëndësishme është ajo për të duke theksuar se vendin e saj s’do e zërë askush.

Mirëpo, përmes një fotoje të postuar së fundmi reperi na ka treguar krejt të kundërtën. Si duket ai ka lënë pas të shkuarën e tij dhe ka filluar një kapitull të ri akoma dhe më special, me një tjetër vajzë në krah.

Në foton e postuar Stresi shihet teksa puthet me vajzën misterioze dhe krah fotos shkruan: Sonte ishte nata ime më speciale, ndër vite.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-03-12-03-45-965-edit_com.facebook.katana

Luizi takohet me prindërit e Kiarës në Itali. Ja çka mendon për ta!

LUIZ

Luiz Ejlli publikoi dje një baladë,por cuditërisht kjo kënge u zhduk

emina cunmulaj

‘Jam një vajzë shqiptare që milte lopët deri 15-vjeçe’! Emocionon Emina Çunmulaj

arbana-1024x729

Ndjekësja komenton foton e Arbanës: ‘Mos harro je nënë e 3 fëmijëve’! Ajo nuk ia lë mangut

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana jep mesazhin e fundit për videon erotike me ‘emrin’ e saj

albano bogdo

Vëllai i Albano Bogdos: Ai është Mbret, ju jeni fshatarë

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Kiara nuk toleron më, detyrohet të bëjë veprimin e papritur: Mjaft me drama!

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

INFO

NA NDIQ