Stresi: Ish gruaja ime vuan nga dy tumore në kokë, e dinë familja dhe shumë njerëz në Tiranë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31 Janar, 2023

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, gjatë një debati mes Xhulit dhe Stresit, ky i fundit ka folur edhe një herë tjetër rreth ish partneres së tij, Keisit.

Stresi ka thënë se ish e dashura e tij, Keisi “vuan nga dy tumore në kokë”, ndërkohë që për një informacion kësi lloji, ai është pyetur nga Jonida Vokshi, nëse kishte aprovim për të folur kaq hapur.

Rep artisti nuk ka thënë të ketë marrë një miratim të tillë, vetëm se ka shtuar që për problemet shëndetësore të Keisit janë në dijeni shumë njerëz në Shqipëri.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

deamishel

Dea Mishel: Jam në një marrëdhënie me Kristin (FOTO)

luizi koncert

Luiz Ejlli hap biznes të ri

geti-vivien

Pajtohen Vivi e Getinjo, kapen mat në Ferizaj (FOTO)

efi mikela2

Merr fund miqësia e ngushtë mes Efit dhe Mikelës?

kristi

Kristi: E dashura që kam tani është më e bukur

mema

‘Larg qoftë të jem serbe’, reagon ashpër Dojna Mema

KIARA dasma luizi

Luizi rezulton akoma beqarë (dokument)

stresi

Situata në Veri, reagon Stresi: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

nita

Protagonist në videoklipin e saj të ri, Shpati tregon sa e ka paguar Nita

INFO

NA NDIQ