Stresi kthehet në Shqipëri, publikon momentin kur takohet me prindërit në aeroport

Prej 8 muajsh reperi i njohur Stresi ka qenë në Angli, i arratisur nga policia. Së fundmi ai ka vendosur që të rikthehet në Shqipëri dhe këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Ai ka ndarë momentin kur ka mbërritur në aeroportin Nënë Tereza dhe dy prindërit e tij ishin duke e pritur. Në video Stresi shihet duke i puthur dhe përqafuar prindërit me mall.

“Familjen mbi të gjitha”, ka shkruar Stresi në mbishkrimin e videos. /tvklan.al

https://www.instagram.com/p/CU-AJBCgh7d/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading