Stresi mohon lidhjen me 18-vjeçaren: E kam shoqe!

INA
INA

9 Shtator, 2023

Stresi mori vëmendjen e të gjithëve me foton që publikoi dy ditë më parë ku shfaqej në një moment intim me një vajzë. Identiteti i saj shumë shpejt u zbulua dhe mediat raportuan se ajo quhet Erzenida dhe është 18 vjeç.

Mirëpo Stresi tani ka deklaruar se është beqar. Madje reperi shprehet se vajzën e ka shoqe dhe mesa duket e ka harruar postimin ku shkruante se për të ishte ‘nata ime më speciale ndër vite’.

Ai ka postuar një video ku shprehet: “Beqar më keni. Beqar do më keni dhe për pak kohë, por nuk është mirë të nxirrni gjëra të pavërteta sepse nuk ka asgjë të keqe që të dal në darkë me një shoqe”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ