Stresi po pret rikthimin, Keisi: Kush ka nevojë për dashuri kur ekziston kjo gjë që quhet shopping

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/02/2023

Stresi qysh nga hyrja e tij në “Big Brother VIP Kosova”, ka përmendur ish gruan e tij, Keisin.
Ai shpesh ka theksuar se arsyeja e hyrjes së tij në këtë format ka të bëjë me rikthimin e saj, shkruan lajmi.net.

E këtë të hënë, gjatë “prime-t”, reperi ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka zbuluar se ajo vuan nga një sëmundje të rëndë, si tumori në kokë.

Ish gruaja e tij, Keisi, ende nuk e ka bërë ende një reagim direkt lidhur me këtë apo për rikthimin e tyre.

E pas deklaratave të Stresit të hënë ajo ka postuar një raft me çanta teksa shkrimi i postimit lë shumë për të kuptuar.

“Kush ka nevojë për dashuri kur ekziston kjo gjë që quhet shoping”, ka shkruar Keisi.

Duket se ajo lë të kuptohet se nuk e ka ndërmend t’i kthehet reperit./Lajmi.net/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ