Stresi publikon shifra marramendëse me para! (FOTO)

INA
INA

17 Shtator, 2023

Stresi u përfol së fundmi për një lidhje dashurie të mundshme.Ai sot morri vëmendjen e ndjekësve me një Instastory,shkrua Kosovarja.Reperi i njohur ka publikuar foto të disa shifrave marramendëse të parave dhe disa  ora luksoze

Fansat kanë shpërndar foton e tij duke komentuar mbi shifrën që mund të posedoj artisti.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ