Struga, Ballkani dhe Partizani mësojnë rivalët e mundshëm për ‘Play-Off’ të Ligës së Konferencës

Picture of ina-online
ina-online

07/08/2023

Skuadrat e Partizanit, Ballkanit dhe Struga Trim Lumit, mësuan kundërshtarët e mundshëm në “play off”-in e Ligës së Konferencës.

Tre skuadrat kampione të Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë, në rast se kalojnë turin e tretë, do të përballen me humbësit e 3 sfidave eliminatore të Ligës së Konferencës.

Skuadra e Struga Trim Lum, në rast se kalon skuadrën e Luksemburgut, Hesperanxh, në “play off” të Ligës së Konferencës, do të përballet me ekipin humbës të duelit Zrinjski-Breidablik.

Kampioni i Shqipërisë, Partizani në rast se kalon skuadrën nga Letonia, Valmiera, në “play off” do të takohet me skuadrën humbëse nga dueli në mes Astanës dhe Ludogoretsit.

Dhe Ballkani i Kosovës, në rast se kalon skuadrën e Gjibraltarit, Linkoln Red Imps, atëherë në “play off”, do të sfidojë humbësin e sfidës në mes Sherif Tiraspollit dhe Bate Borisovit.

TË FUNDIT
5 orë
Spanja kampione e Evropës
18 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
18 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
18 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
19 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

ME TE LEXUARA

19 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024
18 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
18 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
18 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
5 orë
Spanja kampione e Evropës

LEXO MË SHUMË

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

spanja

Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në…50 mijë euro

southgate

Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca

euro 2024 gjermani

Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

euro 2024 gjermani

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024

spanja-vs-anglia

Kush do ta fitojë Euro2024: Taktika, aftësitë individuale, apo të dyja bashkë – Flasin ekspertët

Dështimi i sulmuesve në Euro 2024 – çfarë thonë ekspertët dhe a ka ndryshuar tashmë loja

INFO

NA NDIQ