Strugani 36 vjeçar ha dajak nga ish-bashkëshortja

ina-online
ina-online

05/01/2024

Një banor i Strugës është sulmuar fizikisht nga ish bashkëshortja, kumtuan sot nga SPB Ohër.

Sipas informacioneve, mbrëmë në orën 21:30 në DPB Strugë është denoncuar se A.A. (36) nga një fshat i Strugës në shtëpinë e tij është sulmuar fizikisht nga ish bashkëshortja e tij me një gjësend metali dhe të mprehtë.

Pas zbardhjes së plotë dhe dokumentimit të rastit, kundër saj do të ngritët kallëzim adekuat.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi ahmeti merko

Dega e BDI-së në Strugë a do ta pranojë Ziadin Selën si bartës të listës së përbashkët për deputetë, flet Shaqiri?

gazmend hoxha tasevski

Policia e Kosovës dhe e Maqedonisë së Veriut bashkë në luftën kundër krimit ndërkufitar

krenar lloga

Lloga: Gjykata të veprojë njëjtë edhe me rastet tjera ku ka pasur shkelje të afateve kushtetuese

Abdush Demiri

Abdush Demiri nga opozita shqiptare u zgjodh anëtar i KSHZ-së

Talat Xhaferi

VLEN: Talat Xhaferi tradhtoi universitetet shqiptare, edhe si kryetar kuvendi, edhe si kryeministër

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Parlamenti nuk votoi zgjatjen e vlefshmërisë së pasaportave të vjetra

lirim shabani jusuf ut

Universiteti i Tetovës dhe Agjencia e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore (MALMED), nënshkruan memorandum bashkëpunimi

pensionist-pleq

Pensionet do të rriten për 5% – Ai më i ulëti do të ketë shtesë vetëm 626den

Oher

Paralajmërime të rrejshme për bombë në disa objekte në Ohër

INFO

NA NDIQ