Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

ina-online
ina-online

04/12/2023

Luis Suarez është përshëndetur me tifozët e Gremios në ndeshjen e fundit që e zhvilloi kundër Vasco de Gama të dielën në mbrëmje.

36 vjeçari do ta vazhdojë karrierën e tij tek Inter Miami, pasi janë duke u rregulluar detajet e fundit të kontratës, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Marrëveshje në mes të uruguajanit dhe klubit amerikan do të jetë një vjeçare, me mundësi të vazhdimit të saj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

champions

UEFA prezanton Championsin e ri, më shumë ndeshje dhe spektakël

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Revolucion i thellë te Bayerni – vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Messi Mesi Inter Miami

Messi nën presion

vandijk2

Van Dajk: Liverpulli mbetet në garë për titull, përpos mungesave të mëdha

haland

VIDEO / Mjafton Erling Haland, Man. Siti ndalet pas Liverpullit

luka modric

Oferta e habitshme që pritet të marrë Luka Modric nga Real Madridi…

Modric-800x445

Luka Modriç refuzon Carlo Ancelotti

manchester-city

​City e mposht Brentfordin, Arsenali zbret në vendin e tretë

inter fiorentina

​Interi kalon në epërsi kundër Atletico Madridit

INFO

NA NDIQ