Sulm me armë lokalit në Fier

0

Qëllohet me armë zjarri një lokal në qytetin e Fierit. Lokali ndodhet në lagjen “Kastriot”. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë kur lokali nuk ka pasur njerëz dhe ka qenë i mbyllur.

Ende nga policia nuk ka një informacion zyrtar në lidhje me këtë ngjarje. Por mësohet se është qëlluar me breshëri gjatë natës.