Sulmi “nuk ndez”, Barcelona del e “gjymtuar” nga “San Mames”

INA
INA

04/03/2024

Barazim pa gola në takimin Athletic Bilbao-Barcelona.

Sfida e luajur në “San Mames” prodhoi dëmtime dhe fare pak raste për gol. Dy mesfushorët e ekipit katalanas, Frenkie De Jong dhe Pedri u larguan nga fusha të dëmtuar në pjesën e parë.

Ndërkohë, skuadra e Xavit nuk përfitoi nga frenimi i Realit dhe mbetet 8 pikë larg kreut të renditjes. Të dyja skuadrat ndanë nga një pikë, që nuk u shërbeu asnjërës prej tyre sa u përket objektivave Champions dhe titull.

Transfertë e komplikuar në “San Mames” për katalanasit, që gjithsesi do të tentojnë maksimumin. Athletic Bilbao-Barcelona do të transmetohet live në SuperSport 3. /Supersport

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

rakitic

Rakitic kujton kohën e tij ‘të errët’ europiane, te Barcelona: “Mund të kishim fituar edhe dy ose tre Champions League”…

sergi roberto

Barcelona shpërblen kapitenin, pas sugjerimit të trajnerit. Gati rinovimi me Sergi Roberto

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

luis alberto

Luis Alberto: Kam kërkuar largimin nga Lazio, nuk dua të marrë 1 euro më shumë nga ky klub

uefa nations

UEFA përditëson renditjen, Italia dhe Gjermania mund të përfaqësohen me 5 skuadra

roma

Roma feston fitoren ndaj Milanit me legjendën e Interit

Jurgen Klopp

“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”

INFO

NA NDIQ