Sulmohet fizikisht një avokate në Shkup

INA
INA

31/01/2024

Një avokate nga Shkupi është sulmuar në zyrën e saj në qendër të Shkupit.

“Me datë 29.01.2024 në ora 10:50 në SPB Shkup, 42-vjeçare nga Shkupi ka raportuar se në zyrën e saj avokatore në zonën e Qendrës – Shkup është sulmuar fizikisht nga D.D. nga Shkupi.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse”, njoftojnë nga MPB./Telegrafi/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

osmani taravari

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

policia-1-1-1392x766

Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

zjarr cair

Dalin pamje nga zjarri në kafenenë “Baron” në Çair të Shkupit

Bojmacaliev

Bojmacaliev: Me letërnjoftim e vjetër do të mund të udhëtohet edhe në Bosnje e Hercegovinë

INFO

NA NDIQ