Sulmohet fizikisht një person nga Çellopeku

Iliria News Agency
Iliria News Agency

17/02/2022

Mbrëmë (17-shkurt), pesëmbëdhjetë minuta pas mesnate, 39-vjeçari M.S. nga Çelopeku i Tetovës, në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 18:15 në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë për shkak të moszgjidhjes së marrëdhënieve të tyre borxh-besues është sulmuar fizikisht nga J.A. (43)

Dhe N.A. (48) të dy nga Tetova.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Dhe për dy të denoncuarit do të përgatiten parashtresat përkatëse.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shiu shkup

Nesër valë e lagësht me erë të fuqishme dhe reshje mbi 20 litra në metër katror

vucic okb

VIDEO/Reagimi i Vuçiqit kur Osmani flet për Fahrije Hotin, Vasfije Krasniqin, Elhame Muçollin e Shyhrete Tahirin

policia-tetoves-spb-mpb

SPB Tetovë i përgjigjet Lëvizjes Besa për akuzat

vjosa osmani okb un

Osmani në KS të OKB-së: Elhame Muqolli ishte vetëm 14-vjeçe kur forcat serbe vranë dhe dogjën 53 civilë

Kongresi Senati Amerikan SHBA

Në ankth për Ballkanin, SHBA-ja aspiron angazhim të shtuar

lindita ahmeti

ITSHKSH përkujtoi studiuesen Lindita Ahmeti

vucic kurti

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

vucic un

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

INFO

NA NDIQ