Sulmohet një i punësuar në Qendrën Klinike në Shkup

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/01/2023

Në orët e ndërrimit të moteve ka ndodhur një dukuri e njohur e sulmit ndaj punonjësve në institucionet shëndetësore.

Sipas policisë, më datë 01.01.2023 në ora 05:30 në Stacionin Policor Qendër në Shkup, shtetasi S.A.(31) në fshati Sopishtë e Shkupit ka raportuar se rreth orës 03:50 në vendin e punës në Qendrën Emergjente në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” është sulmuar fizikisht nga një person.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe se janë marrë masa për zbardhjen e rastit.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1058

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

08640000-0a00-0242-2f7c-08d9c5599401_w408_r1_s

Irani nis dronë drejt Izraelit si shenjë hakmarrjeje

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

INFO

NA NDIQ