Sulmohet një mjek në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” në Shkup

Picture of INA
INA

06/07/2023

Një mjeke nga Qendra Klinike “Nënë Tereza” është goditur me shishe plastike, njoftojnë nga MPB.

“Me datë 04.07.2023 në ora 11:45, N.B.(42) nga Shkupi ka raportuar se në Kompleksin e klinikave “Nënë Tereza”, më saktësisht në Qendrën Urgjente, derisa ishte duke kryer detyrën e tij si mjek një person e goditi me një shishe plastike.

Policia po merr masa për zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

TË FUNDIT
8 minuta
Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave
43 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
51 minuta
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
55 minuta
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro
2 orë
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

ME TE LEXUARA

19 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
1 ditë
Moti edhe sot me temperatura deri 40 gradë
7 orë
Fluks i madh i makinave në Qafë Thanë
1 ditë
Rrëmbehet një fëmijë i mitur nga Presheva, dyshohet një shtetas i Kosovës
2 orë
Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

LEXO MË SHUMË

Kamala Harris 2

Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

plazh bregdeti shqiptar

Vdes një person në plazhin e Durrësit

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

cezme-uji

Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

INFO

NA NDIQ