Sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij, ndalohet nga policia

Picture of INA
INA

10/10/2023

Sektori për punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 34 vjeçarin S.Sh. nga Gostivari i cili u denoncua nga bashkëshortja e tij për dhunë fizike. Policia punon në zbardhjen e plotë të rastit.

“Punonjësit policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje (09-tetor) në ora 14:30 kanë privuar nga liria 34-vjeçarin S.Sh nga Gostivari, i cili ishte denoncuar nga bashkëshortja e tij 29-vjeçare, se më datë 8 të këtij muaji ai e kishte sulmuar fizikisht. Rasti po zbardhet dhe dokumentohet, pas së cilës do të përgatitet parashtresa përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë. /Alsat.mk

TË FUNDIT
22 minuta
Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi
39 minuta
Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa
2 orë
Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu
2 orë
Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së
3 orë
QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup

ME TE LEXUARA

1 ditë
Deri në mesnatë pritet votimi i Qeverisë së re
3 orë
Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit
21 orë
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
11 orë
Bekim Qoku: Dhe ja, më në fund, Erdhi dita, Ali opozita
1 ditë
Nga e hëna, transportuesit privatë nuk do të qarkullojnë, shkak borxhet ndaj tyre
3 orë
QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup
21 orë
Duraku: Ne jemi ata që kemi legjitimitetin tek shqiptarët, kemi fitore të pastër në gjitha komunat shqiptare
6 orë
Ministrat e BE-së takohen sot në Luksemburg me kryediplomatët e gjashtëshes ballkanike

LEXO MË SHUMË

mickoski ilir meta

Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi

mimoza

Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa

isuf kadriu

Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu

timco mucunski

Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së

bresher

QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup

talat xhaferi

Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit

arben taravari

Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit

varhelyi

Varhelyi uron Mickoskin: Pres të bashkëpunojmë për të avancuar rrugën europiane të vendit

Mickoski

Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut

INFO

NA NDIQ