Sulmoi ish gruan e tij, arrestohet nga policia

Picture of INA
INA

04/10/2023

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 63 vjeçarin H.E. nga një fshat i Gostivarit i cili akuzohet për dhunë fizike ndaj ish gruas së tij. Policia punon në zbardhjen e plotë të rastit.

“Efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamentit të Punëve të Brendshme Gostivar, dje (03-tetor) në ora 15:45 kanë privuar nga liria 63-vjeçarin H.E. nga një fshat i Gostivarit i cili rreth orës 09:00 në shtëpinë e tij familjare kishte sulmuar fizikisht ish-gruan e tij 65-vjeçare. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes”, njoftojnë nga SPB-Tetovë. /Alsat.mk

TË FUNDIT
22 minuta
Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja
51 minuta
NATO me udhëheqje të re: Lidhjet e Mark Ruttes me Kosovën ndër vite
57 minuta
Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
1 orë
Rasti i parë i kafshimit nga gjarpri në Shkup
1 orë
Pas dy ditësh bllokim të deponisë së Kumanovës, banorët lejuan hyrjen e kamionëve

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ndërron jetë një ushtar profesionist 25-vjeçar në poligonin “Krivolak”
2 orë
25 vjet nga demilitarizimi i UÇK-së në Kosovë, ja marrëveshja që u firmos nga Hashim Thaçi e KFOR në 1999
22 orë
Shpërthim i fuqishëm në Mal të Zi, dy të vdekur dhe tre të plagosur
19 orë
Kontinjerët plot me plehëra, qytetarët frikësohen nga epidemitë
1 ditë
Të dhëna alarmante! Venecia drejt fundosjes?!
2 orë
Media britanike “Daily Express”: Shqipëria – zbuloni disa nga brigjet më të bukura të vendit ballkanik

LEXO MË SHUMË

policia-maqedonise-598x330

Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

mark rutte

NATO me udhëheqje të re: Lidhjet e Mark Ruttes me Kosovën ndër vite

Angela Ageler

Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

gjarper

Rasti i parë i kafshimit nga gjarpri në Shkup

deponi kum

Pas dy ditësh bllokim të deponisë së Kumanovës, banorët lejuan hyrjen e kamionëve

IMG_3396

Divorci/ Kryemadhi te Zëri i Amerikës: Do flas kur të mësoj arsyet e kërkesës

william walker uoker kurti

“Ju lutem që kohë pas kohe ta bëni këtë gjë për Kurtin”, Walker lë mesazhin e “fortë” për gazetarët në Prishtinë

vlora2

Media britanike “Daily Express”: Shqipëria – zbuloni disa nga brigjet më të bukura të vendit ballkanik

uck

25 vjet nga demilitarizimi i UÇK-së në Kosovë, ja marrëveshja që u firmos nga Hashim Thaçi e KFOR në 1999

INFO

NA NDIQ