Sulmuan një person në Tetovë, arrestohet 19 vjeçari dhe dy të tjerë

Picture of INA
INA

26/10/2023

Dje (25-tetor) rreth orës 23:45 minuta, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, efektivët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 19-vjeçarin V.L. nga Tetova, u cili një ditë më parë kishte qenë i raportuar në SPB-Tetovë
nga 37-vjeçari G.S. nga Tetova, se së bashku me tre persona të tjerë, në vende të ndryshme në Tetovë, disa herë e kishin sulmuar fizikisht.

“Paraprakisht në ora 10:10, në Reçicë të Vogël të Tetovës, për shkak të
dyshimit për përfshirjen në rastin e njëjtë, është privuar nga liria edhe 46-vjeçari H.K. nga ky fshat, ndërsa në orën 11:00 në Stacionin Policor Tetovë, gjithashtu është thirur personi B.S. (45) nga Tetova”, njoftojnë nga SPB Tetovë.

TË FUNDIT
7 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
8 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
10 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
12 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
14 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

ME TE LEXUARA

17 orë
Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua
7 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
22 orë
FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!
16 orë
Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?
22 orë
Biden flet për sulmin me armë ndaj Trump
16 orë
Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

INFO

NA NDIQ