Surprizë e veçantë në Aeroportin e Tiranës/ Turistët e huaj kërcejnë vallet shqiptare në festën kuq e zi

ina-online
ina-online

28/11/2023

Me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë, Teatri Kombëtar i Operas, Baletit dhe Ansamblit Popullor ka organizuar një surprizë të veçantë për të gjithë turistët dhe udhëtarët në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës.

Mes melodisë klasike dhe këngëve popullore, të gjithë kanë festuar me flamujt shqiptarë në duar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

enver idrizi

Enver Idrizi u dekorua me medalje, shqiptari më i sukseshëm në Kroaci (VIDEO)

air albania fluturimi aeroporti nene tereza

Sa milion turistë kanë ardhur në Shqipëri gjatë vitit 2023?

punetor ndertimi

Shkon në rritje numri i kompanive të falimentuara në Gjermani

protesta tirane opozita pd

Protesta e opozitës në Tiranë, përleshje me policinë, Berisha fjalim nga arresti shtëpiak, Rama në Turqi

rrjeti bizneseve zvicer

Të krijojmë një bankë komerciale shqiptare në Zvicër

michael tasellari

Njihuni me shqiptarin që punon në kompaninë e Elon Musk (VIDEO)

qani dehari

Ndahet nga jeta Qani Dehari, aktivisti nga Sllupçani që një jetë ia kushtoi kombit

Mirlinda ademi

Mirlinda, shqiptarja që doktoroi për mjekësi në Universitetin e Cambridge-it

Agim Nesho

Nesho: Vuçiç po përgatit planin për super-Jugosllavinë e Madhe

INFO

NA NDIQ