Sytë zemra! Kiara Tito zbulon për ndjekësit foton e “wallpaper-it” që mban në telefonin e saj

INA
INA

25 Gusht, 2023

Çifti më i përfolur i showbizit shqiptar, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kaluan së fundmi një ditë plot aventura në Velipojë.

Dyshja të cilët kanë bërë shëtitje me skaf dhe “Jet Ski” ishn nën shoqërinë e miqve të tyre gjithashtu.

Momentet më të bukura ata i kanë ndarë me ndjekësit e tyre nëpërmjet postimeve në InstaStory. Mirëpo, ajo çka tërhoqi më shumë vëmendjen ishte fotoja e “wallpaper”-it që moderatorja kishte vendosur në telefonin e saj.

Me postimin të cilin e publikoi vetë ajo, Kiara kishte vendosur një foto të kapur gjatë momentit kur ajo dhe Luizi po bënin xhiro në mes të detit, duke i shtuar imazhit dhe një emoji me zemër, një kyç që simbolizon lidhjen dhe simbolin e infinitit.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ