“Ta dish sa më ka marrë malli”, Ronaldo prek me dedikimin për të atin

Picture of INA
INA

28/11/2023

Ronaldo Sharka është një nga personazhet që gjithmonë ‘komentohet’, kjo për shkak të dinamikave që krijon në emisione apo formate të ndryshme televizive.

Ai gjithashtu është shumë aktiv në rrjete sociale ku ndan me ndjekësit e tij ndan mendime e komenton çështje të ndryshme, por gjithashtu edhe momente nga jeta e përditshme e personale.

Së fundmi ai ka bërë një dedikim prekës për babain e tij, i cili ndërroi jetë pak pas përfundimit të lojës së tij në ‘Big Brother Vip’, si pasojë e një sëmundjeje të rëndë që vuante prej vitesh.

Në postimin në ‘Insastory’, Ronaldo e kujton të atin duke u shprehur se e ka marrë malli të rrinë bashkë si dikur në shtëpinë e tyre në fshat e thjesht të shijojnë momentin.

TË FUNDIT
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
21 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
22 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
23 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

ME TE LEXUARA

21 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
23 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
22 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

INFO

NA NDIQ