“Ta ha gurrmazin”, zbulohen kërcënimet dhe sherret mes dy boksierëve shqiptarë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/01/2023

Disa kohë më parë në rrjetin social Tik Tok është bërë virale një video e vëllezërve Bakaj, Roberto dhe Amarildo, të cilët kanë kërcënuar publikisht kolegun e tyre Florian Marku.

Boksierët të cilët gëzojnë famëe në Gjermani, i janë drejtuar Florianit me fjalë të rënda, e ndër të tjera e kanë ftuar në ndeshje, madje thanë dhe se ‘do t`ia hanin gurmazin’.

Por çfarë ndodhi në të vërtetë?

Roberto Bakaj, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ të moderatores Ester Bylyku, ku rrëfeu gjithçka.

Ester Bylyku: Është kuptuar nga shqiptarët që mes vëllezërve Bakaj dhe Florian Markut ka inate personale. Ju i i keni thënë që ‘do t`i hani gurrmazin’. Çfarë ka mes jush?

TË FUNDIT
23 minuta
​Milani tenton sërish për Brojën
2 orë
Shëndrit Deari shpallet kampion i ri tenisit në Maqedoni të Veriut
11 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
12 orë
Lirohet nga akuzat kosovari i cili dyshohej për akte seksuale me një fëmijë
12 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

ME TE LEXUARA

12 orë
Lirohet nga akuzat kosovari i cili dyshohej për akte seksuale me një fëmijë
11 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
1 ditë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
2 orë
Shëndrit Deari shpallet kampion i ri tenisit në Maqedoni të Veriut
1 ditë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
23 minuta
​Milani tenton sërish për Brojën

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

​Milani tenton sërish për Brojën

shendrit dehari

Shëndrit Deari shpallet kampion i ri tenisit në Maqedoni të Veriut

rej manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

GJYKATA

Lirohet nga akuzat kosovari i cili dyshohej për akte seksuale me një fëmijë

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

lukaku

Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë

araujo

Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!…

perez real

Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”

INFO

NA NDIQ