“Ta kpus hundën”, Ronaldo ironizon Luizin: Bjeri paret këtu (VIDEO)

Picture of INA
INA

07/07/2023

Gazetari dhe moderatori Ronaldo Sharka vazhdon të bëhet viral me videot e tij

Pasi kritikoi Kiarën dhe moderimin e saj në “Kepi i VIP-ve”, kritikë që nxiti reagimin edhe të Luiz Ejllit, Ronaldo ka postuar edhe një video tjetër sot.Gazetari para dy ditesh kritikoi Luizin kur i tha se ai ia kishte premtuar 5000 euro për babanë e tij.

Para se të ndodhte kjo, Luizi kishte reaguar kundër kritikave të Ronaldos që ai ia kishte bërë gruas së tij, moderatores Kiara Tito.

Sot me një video, Ronaldo duket se nuk e ka harruar sherrin dhe ka ironizuar premtimin e Luizit, shkruan Albeu.

“Bje paratë ktu”, ka shkruar ai derisa ironizon duke imituar në video.

https://vm.tiktok.com/ZM2HVwrYf/

TË FUNDIT
1 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
1 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
2 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

2 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ