Tahiri -Vetëvendosjes: Shumë shpejtë do t’ju përcjellim, disa në shtëpia e disa në burgje

INA
INA

4 Korrik, 2023

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri, i thotë Lëvizjes Vetëvendosje se do t’i përcjellin shumë shpejtë nga pushteti, disa në shtëpi e disa në burgje.

Reagimi i tij vjen, pasi LVV publikoi një video përmes së cilës sulmoi opozitën.

Sipas Tahirit, kjo situatë dëshmon më së miri se VV ka frikë nga opozita.

Postimi i tij i plotë:

Pushteti i sanksionuar i Albinit tashmë ka hyrë në një fazë të re paniku. Sot e paska publiku një video duke e sulmuar opozitën, që dëshmon më së miri se kanë edhe frikë pikërisht nga kjo opozitë. Shumë shpejtë do t’ju përcjellim; disa në shtëpia e disa në burgje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

veriu i kosoves policia

Manastiri i Banjskës nën kontrollin e policisë, shihen edhe makinat e EULEX-it

Edi Rama

Rama: Mirëmëngjes me përuljen me nderim për Afrim Bunjakun

armatimi gjetur serb veri

FOTO/Në Manastirin e Banjskës u gjet një arsenal i madh i armatimit, edhe drona të përgatitur me eksplozivë

veriu policia manastir

Mali i Zi dënon ashpër sulmin ndaj Policisë së Kosovës

baton haxhiu

Baton Haxhiu: Policia e Kosovës i la të lirë 28 terroristët serbë, mund t’i vriste për 1 orë

veriu policia manastir

Ekskluzive/ Aksioni kundër Policisë së Kosovës jo vetëm nga serbët, të angazhuar edhe Wagner, Obraz dhe Spetsnaz

shkelzen-maliqi

Maliqi: Sulmuesit synonin inskenimin e një masakre ku do të vriteshin pelegrinët dhe murgjit serbë

Afrim Bunjaku

Sot varrimi i policit Afrim Bunjaku

Lajcak

Lajçak shkruan për domosdoshmërinë e dialogut, s’e përmend faktin se sulmuesit e Policisë së Kosovës ishin terroristë serbë

INFO

NA NDIQ