Takimi maratonik mes “Grupit të zjarrit” dhe Ahmetit, çka po ndodhë?!

Për tri orë e gjysmë po vazhdon takimi i grupit të zjarrit me kreun e BDI-së, Ali Ahmeti në Tetovë, shkruan Alsat.

Përveç grupit të zjarrit të përfaqësuar nga Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Nevzat Bejta dhe Musa Xhaferi, në takim sot është parë edhe nënkryetari Sadulla Duraku i cili nuk është i nënshkruar në listën e të pakënaqurve, por ndodhet në takim shkaku i pozitës partiake./Me tepër lexo Alsat.mk