“Takohej me Jurgenën”, fansat i përmendin deklaratën e Shqipes, si reagoi Luizi

INA
INA

03/11/2023

Një nga banoret e spektaklit televiziv “BBVK2”, Shqipe Hysenaj, vetëm në pak ditë qëndrimi ka arritur të shkaktojë jo pak trazira.

Në një bisedë të fundit me një prej banoreve, Alba Vukaj, Shqipja habiti me deklaratën e saj teksa fliste për fituesin e “BBV2”, Luiz Ejllin.

Ajo u shpreh se ky i fundit pas daljes nga programi është takuar me ish-partneren e tij, Genën.

Shqipja tregoi gjithashtu se fotoja virale asokohe ku shihej Kiara Tito me të ëmën e këngëtarit, nuk ishte moderatorja por Gena, ish-i i Luizit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

INFO

NA NDIQ