Taravari: Flamuri kombëtar shqiptar do të vazhdojë të qëndrojë në zyrën time

Picture of INA
INA

03/07/2024

Ministri i Shëndetësisë nga radhët e VLEN, Arben Taravari në Daily Click në TV21 tha se do të vazhdojë të mbajë flamurin shqiptar në zyrën e tij.

“Do vazhdojë ta mbajë, as që e diskutoj atë punë. Normalisht flamuri shtetëror ekziston, por edhe flamuri kombëtar i yni do të qëndrojë në zyrën time, pa dyshim”, theksoi Taravari.

Ai akuzoi ish-bashkëpartiakët nga krahu i Selës në Aleancën për Shqiptarët, se po japin dezinformata përmes fotografive me photoshop.

“Photoshop, këto janë metoda ruse, metoda të dezinformimit dhe lajmeve të rrejshme. Unë i shoh shumë aktiv këto, jo të BDI-së, por ish-partiakët tonë, fraksioni apo grupacioni që doli prej ASH-së, që u shkrinë në BDI, janë më tifozë se BDI-stat. Ju uroj që së paku mos të nxjerrin lajme të rrejshme”, shtoi Taravari.

TË FUNDIT
9 minuta
Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra
50 minuta
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
54 minuta
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
1 orë
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
1 orë
Kamala Harris siguron mbështetjen e demokratëve, grumbullon 81 milionë dollarë fonde për fushatën

ME TE LEXUARA

1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
3 orë
Serwer: Harrisit mund t’i duket Kosova si Tajvani e Ukraina
23 orë
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
54 minuta
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
18 orë
Në Shkup është gjetur i vdekur një shtetas i Kroacisë
1 ditë
Qeveria VMRO dhe VLEN parasheh masa të reja për rritjen e natalitetit
3 orë
VLEN: Kandidatët për zv.ministra përfaqësojnë dinjitet dhe profesionalizëm
22 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

LEXO MË SHUMË

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

Kamala Harris

Kamala Harris siguron mbështetjen e demokratëve, grumbullon 81 milionë dollarë fonde për fushatën

blerim bexheti

Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

pasaporta dokumente personale

Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

Onkologija Onkologjia shkup

Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi këshillon BDI-në: Angazhoni ekspertë edhe për luftën kundër korrupsionit!

INFO

NA NDIQ