Taravari: Jemi bërë 10 parti, jemi bërë gazi i botës! Pikë e pesë jemi 

Picture of INA
INA

10/08/2023

Kryetari i ASH-së, Arben Tarvari kritikoi hapjen e partive të reja politike shqiptare në vend. Ai në Summer Click në TV21 tha se nuk është kundër konkurrencës, por që duhet të ketë seriozitet.

“Jemi bërë 10 parti, jemi bërë gazi i botës. Pikë e pesë jemi bërë, duke u ndarë, nuk di edhe kush me cilin punon”, tha mes tjerash Taravari.

Ai ka thënë se partia që te drejton ai është duket u përgatitur dhe mobilizuar që të garoj e vetme në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Taravari ka thënë se ASH është parti që ka struktura në të gjitha vendbanimet shqiptare, ndërsa për partitë opozitare ka thënë se çalojnë në këtë drejtim.

TË FUNDIT
5 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë?
14 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
14 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
14 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
14 orë
Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

ME TE LEXUARA

14 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
5 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë?
15 orë
Orhan Murtezani ministër për Integrime?
15 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
14 orë
Kreu i BFI-së uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

LEXO MË SHUMË

IMG_3144

Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë?

buka

Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t’ia dalin

gruevski jankullovska

Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

gruevskii

Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

xhulijan smith

Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

shaqir-fetahu

Kreu i BFI-së uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

orhan murtezi

Orhan Murtezani ministër për Integrime?

INFO

NA NDIQ