Taravari kujton mikun e tij, aktorin Luran Ahmeti

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25 Mars, 2023

Kreu i ASH-së, Arben Taravari ka kujtuar mikun dhe aktorin e ndjerë, Luran Ahmeti.

“Sot bëhet 2 vite pa një njeri që do i mungojë gjithmonë skenës dhe ekranit, që e donte çdokush…dhe që secilin do e marrë malli!

Sot bëhet 2 vite pa mikun tim të shtrenjtë Luranin…”, ka shkruar Taravari. Ahmeti ishte edhe pjesë e ASH-së.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qeveria

Të punësuarit e Filarmonisë do të protestojnë para Qeverisë së RMV-së

Bamir Topi

Topi: Opozita është në një situatë dramatike, “Qytetarët nuk ka se kush t’i përfaqësojë”

anije1

Rusia dhe NATO: Manovra të flotave njëkohësisht në Baltik

ukraina-1

Kievi thotë se trupat e saj avancuan në frontin lindor

ukraina-rusi-kiev-ushtar

Ukraina akuzon Rusinë për shpërthimin e digës në Kherson

automjete-ushtarake-turke-vuran

Arrijnë 500 ushtarë turq në Kosovë

Rama-kurti

Analistët dënojnë qëndrimin e Ramës për Kosovën

gjobaa

Shqiptohen 180 dënime në Shkup, 47 për tejkalim të shpejtësisë

policia

Nga sot jepet bonus paga për punonjësit e Ministrisë së Brendshme të Maqedonisë

INFO

NA NDIQ