Taravari mbrëmë në Tetovë : Po vjen ndryshimi i madh

INA
INA

13/02/2024

Në Tetovë mbrëmë është mbajtur tubimi i Aleancës për Shqiptarët, ku kreu i kësaj partie, Arben Taravari theksoi se ndryshimi i madh po vjen dhe se ai do të ndodhë më 8 maj.

Taravari ditëve të fundit ka nisur takimet faleminderuese për përkrahjen e dhënë duke nisur nga Kumanova, për të vijuar në qytete tjera.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mesuesi

Vdiq pishtari i arsimit, mësuesi nga Sllupçani, Qemal Iseni

arberesha kryeziu

Deputetja e VV-së, Hyseni: Bujar Osmani përfaqësues i “Ballkanit të Hapur”, Arben Taravari i rreshtuar përkrah Kosovës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

Moti_26-780x470-1

Ky është parashikimi i motit për sot

izet mexhiti tubim ode

Izet Mexhiti në odën e burrave në Koliçan

arben taravari shpetim pollozhani

Pollozhani: Ja pse u takuam me Taravarin në Kumanovën legjendare

INFO

NA NDIQ