Taravari mesazh BDI-së: Nuk mund ta përçani Aleancën për Shqiptarët

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/02/2022

Shkruan: Arben Taravari

Sa herë që BDI-ja është në fund të saj çuditërisht nis fushatën e përçarjes, duke nxitur një lum thashethemes për partitë që i ndjen kërcënim.

Kështu ka nisur një valë kundër partisë më të madhe opozitare Aleanca për Shqiptarët.

Kam një mesazh për këtë parti:

E keni të kotë me ne! Asgjë dhe Askush nuk mund të na përçajë!

Ne dolëm nga qeveria si askush tjetër në emër të vlerave që na bashkojnë, ndaj nuk mundet një parti e ndryshkur si BDI-ja të tund këto vlera!

https://www.facebook.com/arben.taravari/posts/10227421810472022

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

INFO

NA NDIQ