Taravari nderohet në Shqipëri me çmimin “Albanian Grand Exellence 2023”

ina-online
ina-online

19/12/2023

Kryetari i ASH-së dhe i komunës së Gostivarit, Arben Taravari është ndneruar  me çmimin “Albanian Grand Exellence 2023” në një event të njohur që organizohet çdo vit në Shqipëri.

Ky çmim ndahet çdo vit për personalitetet e suksesshme në fusha të ndryshme.

Ndarjen e çmimit e ka bërë të ditur Taravari përmes një postimi në rrjetet sociale, duke shkruar: “Faleminderit Shqipëri! Faleminderit Albanian Exellence 🙏”.

Sivjet ishte përvjetori i 11 i këtij manifestimi mbarëkombëtarë që u mbajt në Tiranë. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhje maqedoni

17 milionë euro për zgjedhjet

kshz-2-800x445

Nga e premtja fillon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët presidencialë dhe deputetë

Afrim Gashi

Gashi: Është momenti që ta përmbyllim një cikël të errët të jetës tonë, dhe t’i japim mundësi shpresës, suksesit!

Taravari

Taravari: Edhe sondazhi i Debat Plus shpalli fitues opozitën shqiptare VLEN, ndryshimi ka nis!

Qeveria talat xhaferi

Nga mbledhja e gjashtë e Qeverisë, ja vendimet

talat xhaferi fondacioni albiz

Xhaferi: Investimi te të rinjtë është investim i së ardhmes

sondazhi vlen bdi debat plus

Sondazhi i Debat Plus: Ja kush do t’i fitojë zgjedhjet tek shqiptarët në Maqedoni?

Taravari

Taravari: Ka gjasa që në raundin e dytë për president të shkojë një kandidat shqiptar

kuvendi parlamenti

Ligji i mediave kalon filtrin në komisionin parlamentar për çështje evropiane

INFO

NA NDIQ