Taravari: Në zgjedhjet lokale jemi favorit absolut, e dimë prapavijën e platformës së re politike të BDI-së (Video)

Kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretari i përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari, në emisionin “Intervista” në News-Tv përballë gazetarit Reshat Ibraimi ka folur për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të mbahen në muajin tetor të këtij viti dhe pritshmëritë në këtë cikël zgjedhor, agjendën politike, gjasat që të ketë zgjedhje parlamentare dhe lokale bashkë, platformen e re politike të BDI-së, kundërkandidatin e tij për kreun e komunës Nevzat Bejta e të tjerë.

Në linkun e mëposhtëm mund të ndiqni intervistën e plotë:

https://fb.watch/61KoP9IfWQ/