Taravari: Nevzat Bejta është legjendë! (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

1 Shkurt, 2023

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, i ka hedhur poshtë akuzat e paraardhësit të tij, Nevzat Bejta, i cili ditë më parë tha se Taravari ka fituar zgjedhjet me ndihmën e Talat Xhaferit.

“Z.Bejta është legjendë! Është rrëfim në vete. Unë nuk do ta kisha komentuar atë. Asnjëherë nuk kam pasur koalicion me asnjërin, por të gjitha paragjykimet dhe konspiracionet që i bën zoti Bejta, vetëm ai mund t’i bën. Unë i kisha uruar shëndet se vërtetë është i dyshimtë në sjellje dhe në atë që prononcohet. Asnjëherë nuk jam ulur me Artan Grubin dhe Talat Xhaferin por e di se plotë anëtarë të BDI-së, për shkak të Bejtës më kanë votuar mua”, tha Taravari në emisionin 200, në Alsat.

https://www.facebook.com/watch/?v=1235268753739096

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

evn-fatura

TVSH prej 18% do të rikthehet në fatura, do shtrenjtohet rryma

bujar osmani albin kurti

Osmani do të inicojë një vizitë në Mitrovicë, thirrje për qetësimin e tensioneve

ekspertet ndryshimet kushtetuese caca nikollovska jeton shasivari

Grupi i punës miratoi Propozim-iniciativën për nevojën e ndryshimit të Kushtetutës

izet visar mexhiti ganiu

Ganiu dhe Mexhiti në Çarshinë e Vjetër të Shkupit,takuan rininë dhe Esnafin (FOTO)

antoni-blinken

Blinken reagon për situatën në veriun e Kosovës

edi-rama

Situata në veri, Rama: Kjo nuk e ndihmon Kosovën, mos ecni në këtë shteg të rrezikshëm

ushtria-serbe

Ministri serb i Mbrojtjes: Nuk përjashtojmë asnjë përgjigje adekuate të Serbisë

kurti kfor

Përplasjet e dhunshme në veri të Kosovës, Komandanti i KFOR-it takohet me Kurtin

kovacevski

Kovaçevski: Do të bëjë gjithçka që qytetarët të kenë standard sikur në ish-Jugosllavinë

INFO

NA NDIQ