VIDEO/Taravari për thirrjen e Kasamit dhe Ganiut në polici: E panevojshme

ina-online
ina-online

15 Gusht, 2023

Kryetari i ASH-së, Arben Taravari theksoi për Lajm se thirrja e Kasamit dhe Ganiut në stacione policore dhe gjobat e shqiptuara janë të panevojshme.

Sipas tij, kjo nuk është dashur të ndodhë.

“Unë mendoj se ska qenë e nevojshme të ndodhë kjo. Nuk e di a është e qëllimshme kjo sepse ata kështu vetëm se faktorizohen politikisht”, theksoi Taravari.

Deklarata KËTU

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ASH

Aleanca për Shqiptarët ka një pyetje për Mickovskin dhe opozitën

baste bastore

Pagoi tiketën as 1 euro, fitoi afër 30 mijë euro nga bastet (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Rrogat e arsimtarëve nga ky muaj rriten për 15%

izet mexhiti ld levizja demokratike

LD: Qeveritarët rrisin rrogat e veta në mbi 2.000 euro, për qytetarët vetëm 2.000 denarë

gruevski

Lufta Mickoski-Gruevski temë në VMRO-DPMNE/Gruevski me postim, qortoi anëtarësinë

fature-market

OEMVP kundër masës për ngrirjen e çmimeve: “Kur dëmtohet sektori privat, dëmtohet standardi i qytetarëve”

Arben Taravari

Taravari: 20% do ta heqim nga Kushtetuta, jemi përgatitur për çdo opsion

Lubco Georgievski

Georgievski godet Gruevskin, VMRO-në e quan Shumadia

Lence Ristoska

Ristoska: Ndryshimet në Kodin Penal i perceptoj si fyerje për të gjithë profesionistët

INFO

NA NDIQ