Taravari: Përshëndetje nga Shkupi…

Picture of INA
INA

17/05/2024

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari sot ka qëndruar në Shkup. Ai ka realizuar takime me njerës të cilët e kanë mbështetur rrotacionin politik tek shqiptarët. Në një nga takimet është shfaqur edhe Feta Alimi nga komuna e Likovës.

“Përshëndetje nga Shkupi…”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT
54 minuta
Orhan Murtezani merr detyrën si ministër për Çështje Evropiane
1 orë
Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare
2 orë
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit
2 orë
Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut
3 orë
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

ME TE LEXUARA

1 ditë
Duraku: Ne jemi ata që kemi legjitimitetin tek shqiptarët, kemi fitore të pastër në gjitha komunat shqiptare
1 orë
Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare
11 orë
Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite në disa pjesë të luginave paraqitje e mundshme e shiut të rrëmbyeshëm, bubullimave dhe erës së fuqishme
6 orë
Durmishi nisi detyrën e ministrit në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës: Kalojmë në Veprim!
1 ditë
Ish-deputeti i LSDM humb jetën tragjikisht (FOTO)
54 minuta
Orhan Murtezani merr detyrën si ministër për Çështje Evropiane
10 orë
Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut
6 orë
Vesna Janevska e mori funksionin ministër i Arsimit dhe Shkencës nga ministri i deritanishëm Jeton Shaqiri
1 ditë
Ndërroi jetë gazetari Isuf Kadriu, zv/kryeredaktori i TV ALSAT

LEXO MË SHUMË

Murtezani-Mariciq-750x430

Orhan Murtezani merr detyrën si ministër për Çështje Evropiane

IMG_3551

Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare

isuf-kadriu1-780x470

Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit

maqedoni greqi marreveshja e prespes

Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut

arben taravari

Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

talat xhaferi

Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

BDI selia

Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

mexhiti 1

Izet Mexhiti mer detyrën si ministër i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor

maricic orhan

Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane

INFO

NA NDIQ