Taravari: Po vjen koha e profesionistëve! Po vjen koha që të respektohet aftësia e secilit!

Picture of INA
INA

19/05/2024

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari thotë se qeverisja e ardhshme do të bazohet në dije dhe meritokraci.

“Po vjen koha e profesionistëve! Po vjen koha që të respektohet aftësia e secilit!”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT
19 minuta
Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera
51 minuta
Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”
3 orë
Presidentja Osmani u prit në Shkup nga Davkova
4 orë
VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje
4 orë
Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim

ME TE LEXUARA

9 orë
SHBA dhe Franca, thirrje qeverisë së re në Shkup të respektojë obligimet ndërkombëtare
1 ditë
Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë
8 orë
Begaj takohet me Afrim Gashin: Rrugën e bashkëpunimit tonë nga dy korsi do ta bëjmë me katër të tilla
1 ditë
Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqësi nga VLEN?!
4 orë
Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim
1 ditë
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

LEXO MË SHUMË

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

davkova vjosa osmani

Presidentja Osmani u prit në Shkup nga Davkova

uns struge jeton shaqiri merko

VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje

fronti evropian vlen

Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim

begaj gashi

Begaj takohet me Afrim Gashin: Rrugën e bashkëpunimit tonë nga dy korsi do ta bëjmë me katër të tilla

macron-biden-780x439-1

SHBA dhe Franca, thirrje qeverisë së re në Shkup të respektojë obligimet ndërkombëtare

Afrim Gashi

Gashi takon sot Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

autoblinda shota made in albania

Rama ndan pamjet nga “Shota”, automjeti i parë ushtarak i blinduar “Made in Albania”

INFO

NA NDIQ