Taravari prezantoi edhe një prurje të re në ASH

ina-online
ina-online

11/03/2024

“Profesionistë nga të gjitha fushat po i bashkangjiten idesë së Aleancës për Shqiptarët, sepse VLEN t’i besojnë rrugës tonë drejt NDRYSHIMIT!”

Kështu ka bërë të ditur kreu i ASH-së, Arben Taravari.

Sipas tij, sot i’u bashkangjit Kenan Asani nga Hasanbegu i Shkupit.

“Ai është doktor i shkencave të kineziologjisë, me mbi 25 punime shkecore profesionale të botuara dhe është profesor universitar për sport. Derisa drejtonte shkollën e mesme EMUC në Shkup, pati rezultate të mrekullueshme. Kenani, po ashtu, kontributin e tij e jep edhe si trajner aktual i KF “Fortuna” të grupmoshave të reja, ku këta fëmijë janë edhe kampionë aktualë në RMV”, ka shkruar Taravari.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhjet-maqedoni

Në Dibër dhe Qendër Zhupë më shumë votues sesa banorë

bujar osmani

Bujar Osmani: Në Kosovë flamuri shqiptar nuk është zyrtar, në Maqedoni është obligim i kryetarëve të komunave

oliver spasovski

Spasovski: Nuk dorëzohemi, pensionin minimal e rrisim në 20 mijë denarë

anita-angellovska bezhovska

Angellovska- Bezhoska paralajmëron ulje deri në 4 % të inflacionit

Screenshot_2024-04-19-19-07-50-881_com.android.chrome-edit

Prani e madhe e njësive policore në Haraçinë të Shkupit

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

MASH i ka njoftuar shkollat se ditët jopune për shkak të zgjedhjeve do të punohen të shtunave

Taravari: Derisa Fronti improvizon teatër të fëmijëve, VLEN dëgjon hallet e popullit

qeveria-serbe-vucic

Vuçiq në ankth nga fitorja e VLEN-it në Maqedoni

zjarr

Zjarret në Parkun Kombëtar “Sharr”, për një muaj digjen mbi 400 hektarë

INFO

NA NDIQ