Taravari prezanton prurje të reja (FOTO)

INA
INA

12/02/2024

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët(ASH), Arben Taravari përmes një postimi në rrjetet sociale ka prezantua prurje të reja në radhët e këtij subjekti politik.

“Gjithmonë kënaqësi të mirëpres në Aleancën për Shqiptarët djem të rinj dhe kuadro të shkëlqyer. Sot i urova mirësardhje Bunjamin Sulejmani, një djalë 28 vjeç nga Kondova, Komuna e Sarajit. Bunjamini me profesion është inxhinier i energjetikës dhe kontributin e tij do ta vazhdojë në Aleancë.
Me përvojën e tij të madhe, edhe pse i ri në moshë, Bunjamini i bashkohet ASH-së për të kontribuar në të ardhmen e partisë dhe në fitoren e madhe të 8 maijit!”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

Elmi Aziri

Aziri: ASH del e vetme në zgjedhje, kjo çështje do të diskutohet dhe në organet partiake!

Talat Xhaferi

Xhaferi: Maqedonia e Veriut ndërton vlera evropiane të bashkëjetesës, multikulturalizmit dhe multietnicitetit

Arjanit Hoxha ziadin sela zejdi

Si do të shkojë ASH-ja e Selës në zgjedhje? Zejdi është për bllok të gjerë politik, Hoxha i sigurt për koalicion fitues

arber ademi

Ademi: Brenda javës i unifikojmë pagat e profesorëve

Abdush demiri

KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj

UT Universiteti tetoves

VLEN: BDI nxori në rrugë elitën intelektuale shqiptare

INFO

NA NDIQ