Taravari prezanton një prurje të re në ASH

INA
INA

08/03/2024

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Arben Taravari ka prezantuar një prurje të re në radhët e partisë së tyre.

Ja postimi i tij në rrjetet sociale:

“Mirë se vjen Amir! Amir Duraku është emër shumë i njohur për publikun, si gazetar, autor dhe drejtues i deritanishëm i emisionit “Kampionët me..”

Amiri, me vite ka kontribuar në fushën e sportit me emisione edukativo-sportive dhe kronika të shumta kushtuar sportit vendor.

Nga sot, Amiri ka vendosur të jetë pjesë e Aleancës për Shqiptarët, duke qenë kontribues në platformën për zhvillimin e sportit në RMV. Ai, sukurse të gjithë ne, e sheh ASH-në si një korridor politik përmes së cilës mund të detektohen dhe adresohen zhvillimet në vend”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

MEXHITI

Izet Mexhiti nga Berlini: Mërgata mposhti Jugosllavinë, andaj do ta mposhtë edhe BDI-në

IMG_1316

Albulena Haxhiu: Koalicioni VLEN e ka mbështetjen e parezervë të Albin Kurtit dhe Vetëvendosjes

WhatsApp Image 2024-04-19 at 23.03.16 (1)

Sela: Vota për Bujarin më 24 prill dhe për Frontin më 8 maj është biletë kthyese e fëmijëve tanë të cilët kanë marrë rrugën e mërgimit

Ali AHmeti

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Fronti Europian në Vrapçisht/ Ahmeti: Punojmë për fitore historike, më 24 prill dhe 8 maj rrethojmë numrin 4

Menduh Thaci

Thaçi thotë se Albin Kurti s’ka asnjë njeri në Maqedoni

europe elect

Anketa e “Europe Elects”: Arben Taravari prinë para Bujar Osmanit

IMG_1293

Krerët e VLEN-it në Berlin: Diaspora i thotë po ndryshimit

zgjedhjet-maqedoni

Në Dibër dhe Qendër Zhupë më shumë votues sesa banorë

INFO

NA NDIQ