Mjeku i mirënjohur ii bashkohet ASH-së, Taravari jep lajmin (FOTO)

INA
INA

25/02/2024

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari ka prezantuar një prurje të re në parti.

“Me kënaqësi prita në Aleancën për Shqiptarët Dr. Bashkim Shabani, mjek specialist urolog, dhe doktor shkence. I specializuar në Slloveni dhe Austri, doktor Bashkimi kontributin e tij si mjek e jep në Kliniken universitare “Nënë Tereza” në Shkup, si njëri nga të paktët mjek të licencuar me licencë evropiane për kirurgji endoskopike dhe laparoskopike. Dr. Bashkimi nga sot i bashkangjitet ekipit të fitores së 8 majit dhe ndryshimit të madh që tanimë ka nis!”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Bujar Osmani: Në Kosovë flamuri shqiptar nuk është zyrtar, në Maqedoni po…

oliver spasovski

Spasovski: Nuk dorëzohemi, pensionin minimal e rrisim në 20 mijë denarë

anita-angellovska bezhovska

Angellovska- Bezhoska paralajmëron ulje deri në 4 % të inflacionit

Screenshot_2024-04-19-19-07-50-881_com.android.chrome-edit

Prani e madhe e njësive policore në Haraçinë të Shkupit

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

MASH i ka njoftuar shkollat se ditët jopune për shkak të zgjedhjeve do të punohen të shtunave

Taravari: Derisa Fronti improvizon teatër të fëmijëve, VLEN dëgjon hallet e popullit

qeveria-serbe-vucic

Vuçiq në ankth nga fitorja e VLEN-it në Maqedoni

zjarr

Zjarret në Parkun Kombëtar “Sharr”, për një muaj digjen mbi 400 hektarë

menduh thaci

Thaçi: Na duhet mbi 150 mijë vota për Bujarin.

INFO

NA NDIQ